INVEST - PLUS BIURO INWESTYCYJNE BUDOWNICTWA SP. Z O.O.


Prowadzenie inwestycji budowlanych to skomplikowany proces, jednak przy współpracy z doświadczoną firmą, może on szybciej przynieść oczekiwane pozytywne rezultaty. Doświadczenie poparte wykwalifikowaną kadrą to atut, który w dziedzinie budownictwa ma zasadnicze znaczenie. Ten właśnie atut sprawia, że działająca z powodzeniem na wymagającym rynku inwestycyjnym od ponad 20 lat firma Invest – Plus sp. z o.o. jest odpowiednim partnerem w tej dziedzinie. Szeroki wachlarz usług oferowanych przez naszą firmę w zakresie przygotowania inwestycji, projektowania i prowadzenia inwestycji, pozwala nam zaproponować współpracę na każdym etapie realizacji zamierzenia budowlanego.

Jak działamy? Nasza firma zajmuje się budownictwem od A do Z, czyli od zaplanowania i przygotowania inwestycji w zakresie koncepcji i finansowania, przez opracowanie projektu i uzyskanie pozwolenia na budowę, zorganizowanie i poprowadzenie w imieniu Inwestora robót budowlanych do pozwolenia na użytkowanie zrealizowanego obiektu.

Każdy nowy projekt traktujemy jako kolejne wyzwanie. Zbudowaliśmy imponujące obiekty przemysłowe, hale magazynowe, centra logistyczne, nowoczesne zakłady produkcyjne, ale także efektowne budynki mieszkalne i usługowe, przeprowadzaliśmy adaptacje budynków.

Realizowane przez nas projekty pozwalają nam sądzić, iż działania przez nas podejmowane i sposób współpracy z Inwestorami podczas ich wdrażania znalazły pozytywny oddźwięk. Wyróżnia nas nieszablonowe podejście do powierzonych zadań, a to tworzy właściwą drogę do efektywnej współpracy w relacji Inwestor – Wykonawca.

 

      Z wyrazami Szacunku,

      Prezes Zarządu Spółki

           Aldona Bejenka

        

            

 

 


INVEST - PLUS

Biuro Inwestycyjne Budownictwa Sp. z o. o.
ul. Chodkiewicza 14/2
85-064 Bydgoszcz

KRS: 0000043234, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy KRS
NIP: 554-22-05-149
REGON: 09232730
Kapitał zakładowy: 50 000,00 PLN