Oferta


Prowadzenie inwestycji budowlanych to skomplikowany proces, jednak przy współpracy z doświadczoną firmą, może on szybciej przynieść oczekiwane pozytywne rezultaty. Doświadczenie poparte wykwalifikowaną kadrą to atut, który w dziedzinie budownictwa ma zasadnicze znaczenie. Ten właśnie atut sprawia, że działająca z powodzeniem na wymagającym rynku inwestycyjnym od ponad 20 lat firma Invest – Plus sp. z o.o. jest odpowiednim partnerem w tej dziedzinie. Szeroki wachlarz usług oferowanych przez naszą firmę w zakresie przygotowania inwestycji, projektowania i prowadzenia inwestycji o charakterze przemysłowym pozwala nam zaproponować Państwu  współpracę na każdym etapie realizacji zamierzenia budowlanego.

Jak działamy? Nasza firma zajmuje się budownictwem od A do Z, czyli od zaplanowania i przygotowania inwestycji w zakresie koncepcji i finansowania, przez opracowanie projektu i uzyskanie pozwolenia na budowę, zorganizowanie i poprowadzenie w imieniu Inwestora robót budowlanych do pozwolenia na użytkowanie zrealizowanego obiektu.

Naszą specjalnością jest:

• przygotowania i zaplanowanie wraz z Inwestorem zadania inwestycyjnego,

• projektowanie budynków i budowli, dróg oraz sieci i urządzeń instalacyjnych,

• kosztorysowanie budowlane,

• obsługa formalno-prawna inwestycji budowlanych o charakterze przemysłowym,

• kompleksowy nadzór, przygotowanie i koordynacja robót przy realizacji zadań inwestycyjnych,

• pełnienie funkcji inwestora zastępczego,

• doradztwo techniczne i rzeczoznawstwo w zakresie budownictwa,

• przeglądy okresowe obiektów budowlanych.

Każdy nowy projekt traktujemy jako kolejne wyzwanie. Zbudowaliśmy imponujące obiekty przemysłowe, hale magazynowe, centra logistyczne, nowoczesne zakłady produkcyjne, ale także efektowne budynki mieszkalne i usługowe, przeprowadzaliśmy adaptacje budynków.

Realizowane przez nas projekty pozwalają nam sądzić, iż działania przez nas podejmowane i sposób współpracy z Inwestorami podczas ich wdrażania znalazły pozytywny oddźwięk. Wyróżnia nas nieszablonowe podejście do powierzonych zadań, a to tworzy właściwą drogę do efektywnej współpracy w relacji Inwestor – Wykonawca.


INVEST - PLUS

Biuro Inwestycyjne Budownictwa Sp. z o. o.
ul. Chodkiewicza 14/2
85-064 Bydgoszcz

KRS: 0000043234, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy KRS
NIP: 554-22-05-149
REGON: 09232730
Kapitał zakładowy: 50 000,00 PLN